Mana Akademi Farkıyla YGS Hazırlık Kursu
YGS Eğitiminde Birbirinden Başarılı Hocalarımızla Kazanın!

YGS ve LYS Hazırlık Kursları Günümüzde iyi bir üniversite hazırlık kursu bulmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Ygs ve Lys hazırlık kursları dershanelerin dönüşümünden sonra farklılaşma göstermiştir.

Ancak iyi bir hazırlık kursu belirli özellikleri sağlamak durumundadır. Öncelikle her öğrencinin öğrenme düzeyi farklılık göstermektedir. Bu kapsamda öğrencilerin öğrenmeleri için gerekli ortam ve süre sağlanmalıdır. Sınıftaki kişi sayısı az olmalı ve seviye olarak birbirine yakın öğrencilerin aynı sınıfta bulunması sağlanmalıdır.

Öğrencilere bir konuyu öğrenmeleri için gerekli süre verilmeli, gerekli pratik çalışmaları yapılmalıdır.

Öğrencilerin çalışma alışkanlıklarının düzgün olması için gerekli çalışma programları sağlanmalı ve bu programların kişiye özel olması gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli olarak sınavlar yapılmalı ve bu sınavların sonuçlarında öğrencilerin konu eksikleri belirlenmelidir.

Konu eksiklerinin giderilmesi için doğru çalışma yöntemleri uygulanmalı ve doğru kaynaklardan öğrencilerin çalışmalar yapması sağlanmalıdır. Bütün bu süreç eğitim danışmanları tarafından titizlikle kontrol edilmeli ve öğrenciler uygun çalışmalara yönlendirilmelidir.

Bütün bu işlerin yapılması için kişiye özel öğretim veren butik eğitim kurumlarının tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Bu kapsamda yapılan işten maksimum verim almak mümkün olacaktır. Epsilon Eğitim olarak kuruluş amacımız kişiye özel öğretim sayesinde az sayıda öğrenci alarak öğrencilerimizin takibini yıl boyu yapmak,

eğitim danışmanlığı hizmetimizle

dönem süresince öğrencilerimizin yanında olmak ve çalıştığımız öğrencilerimizin başarısını maksimum oranda artırmaktır.

Bu bağlamda yaptığımız ygs, lys, teog hazırlık çalışmaları ile öğrencilerimizin yanındayız.